• Новак
12 Дијамант плочка вештина СТРЕЛКА турбо видов ножеви NSB12AT | 300мм виде ножот | БЕСПЛАТЕН превозот

12 Дијамант плочка вештина СТРЕЛКА турбо видов ножеви NSB12AT | 300мм виде ножот | БЕСПЛАТЕН превозот

DEN 30740.64

Достапност
Достапно за нарачка


12" Дијамант плочка вештина СТРЕЛКА турбо видов ножеви NSB12 AT | 300мм виде ножот | БЕСПЛАТЕН превозот.
овој стрелка ножот може да имаат многу бои, но квалитетот е ист, се надевам ќе не им пречи на бојата кога ќе примите на сечилото, ви благодариме.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
NCCTEC
Големина:
300*10*3.2*25.4 mm
Сечилото Материјал:
дијамант
По завршувањето:
Бела
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
NSB12AT

Со стоката дадена додека купуваат