• Новак
  • -10 %
TD42 TD42T 4.2 L D Голи Цилиндар на Главата 11039-06J00 11039-06J01 11039-63T02 За Nissan Safari ги Собереш Civilan 4169cc 12v 1999-2001

TD42 TD42T 4.2 L D Голи Цилиндар на Главата 11039-06J00 11039-06J01 11039-63T02 За Nissan Safari ги Собереш

DEN 21077.00
DEN 23418.72

Достапност
Достапно за нарачкаTD42 TD42 T Голи Цилиндар на главата За Nissan Safari ги Собереш Civilan 4169cc 4.2 D 12v 1999-2001 11039-06 J00 11039-06 J01 11039-63 T02 1103906 J00 1103906 J01 1103963 T02
Примена : За Nissan Safari ги Собереш Civilan Моторот : TD42 TD42 T 4169cc 4.2 D 12v 1999-2001 ОЕМ Број : 11039-06 J00 11039-06 J01 11039-63 T02 1103906 J00 1103906 J01 1103963 T02 86-0540
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
TD42 TD42T Цилиндар на Главата 11039-06J00 11039-06J01 11039-63T02 Safari
Објектот:
TD42 TD42T Голи Цилиндар на Главата
ОЕМ Број .:
11039-06J00 11039-06J01 11039-63T02 11039 63T02
ОЕМ број:
1103906J00 1103906J01 1103963T02 11039 06J00 11039 06J01
Примена:
За Nissan Safari ги Собереш Civilan 4169cc 4.2 D 12v 1999-2001
моторот:
TD42 TD42T 4169cc 4.2 D 4.2 L 12v 1999-2001

Со стоката дадена додека купуваат