• Новак
  • -10 %
908 587 8140.43 S9W-700 S9W-702 Sofim Цилиндар на Главата 500355509 99443889 99432835 За Fiat Ducato За IVECO Daily 2.8 TDi 2799cc 8v

908 587 8140.43 S9W-700 S9W-702 Sofim Цилиндар на Главата 500355509 99443889 99432835 За Fiat Ducato За IVECO

DEN 17465.00
DEN 19405.92

Достапност
Достапно за нарачка908 587 8140.23 8140.43 S9 W-700 S9 W-702 Sofim Голи Цилиндар на главата За "Опел" Movano За Опел Movano За Fiat Ducato За IVECO Daily 2.8 TDi 2799cc 8v 500355509 99443889 99432835 7701470777 4403201 АМЦ : 909587
Примена : За "Опел" Movano За Опел Movano За Fiat Ducato За IVECO Daily Моторот : 8140.23 8140.43 S9 W-700 S9 W-702 ОЕМ Број : 500355509 99443889 99432835 7701470777 4403201 АМЦ : 908 587 908587 86-1082
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
908 587 Sofim 8140.23 Цилиндар на Главата 500355509 99443889 99432835 S9W 70
Објектот:
908 587 S9W-700 S9W-702 Sofim 8140.23 Цилиндар на Главата
Примена:
За Iveco Daily Нови Дневни 2799cc 2.8 TDi 8v 1996 - или 1986-
Апликација .:
За Опел Movano 2799cc 2.8 TDi 8v 1999-
Апликација ..:
За Рено Господар Mascott Safrane Traffice 2799cc 2.8 TDi SOHC 8v 1997
Апликацијата ...:
За Опел Movano 2799cc 2.8 TDi 8v 1997-
ОЕМ број:
500355509 99443889 99432835 7701470777 4403201
АМЦ:
908 587 908587

Со стоката дадена додека купуваат