• Новак
  • -10 %
909 156 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на Главата Собранието 11101-54160 11101-54160 За Toyota Hilux 2400 HiAce Дуна 2446cc 2.4 Г SOHC 8v

909 156 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на Главата Собранието 11101-54160 11101-54160 За Toyota Hilux 2400 HiAce

DEN 21211.00
DEN 23567.52

Достапност
Достапно за нарачка909 056 2 LT 2 L 2 L-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY За Toyota Hilux 2400 Hi Ace Дуна 2446cc 2.4 L D+TD SOHC 8v 1998- 11101-54160 1110154160 11101 54160 АМЦ : 909156 909 156 Примена : За Toyota Hilux 2400 Hi Ace Дуна 2446cc 2.4 L D+TD SOHC 8v 1998 - Мотор : 2 LT 2 L 2 L-Т 2446cc 2.4 L D+TD SOHC 8v ОЕМ Број : 11101-54160 1110154160 11101 54160 АМЦ : 909156 909 156 86-0284
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Број На Модел На:
909 156 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY 11101-54160
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Име:
LEKEBOPOWER
Објектот:
909 156 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY
ОЕМ број:
11101-54160 11101 54160 1110154160
Примена:
За Toyota Hilux 2400 HiAce Дуна 2446cc 2.4 L D+TD SOHC 8v 1998-
АМЦ:
909 156 909156
Место на Потекло:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат