• Новак
  • -10 %
908 781 3C 3CTE Заврши Цилиндар на Главата Assy За TOYOTA Avensis Карина Пикник Корона Caldina Гаја Ipsum 2.0 D 2.2 ТД 8v 11101-64390

908 781 3C 3CTE Заврши Цилиндар на Главата Assy За TOYOTA Avensis Карина Пикник Корона Caldina Гаја Ipsum 2.0

DEN 16701.00
DEN 18556.32

Достапност
Достапно за нарачка

908 781 3 C 3 C-ТЕ 3 CTE Заврши В ylinder Главата ASSY За TOYOTA Avensis Карина Пикник Корона Caldina Гаја Ipsum 2000 - 1975cc 2.0 D+2184cc 2.2 ТД 8v 1997 - 11101-64390 АМЦ : 908781 Примена : За TOYOTA Avensis/Carina/Пикник/Корона/Caldina/ За Gaia/Ipsum 1975cc 2.0 D+2184cc 2.2 ТД 8v 2000 - Мотор : 2 C 2 C-ТЕ 2 C-ТЕ 2 CTE 3 CTE 2.0 L D 2.2 ТД 8 V ОЕМ Број : 11101-64390 1110164390 АМЦ : 908 781 908781 86-0252
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Број На Модел На:
908781 2C 2C-ТЕ 3C-ТЕ 2.0 2.2 L L Заврши Цилиндар на Главата Assy
DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Објектот:
Buxtehuder бул. 2C 2C-ТЕ 3C-ТЕ 2.0 2.2 L L Заврши Цилиндар на Главата Assy
ОЕМ број:
11101-64390 11101 64390 1110164390
Апликација .:
За Тојота Корона Caldina Гаја Ipsum 2.0 D+ 2.2 ТД 8v 1997-
Примена:
За Toyota Avensis Карина Пикник 2.0 D+ 2.2 ТД 8v 1997-
моторот:
Buxtehuder бул. 2C 2C-ТЕ 3C-ТЕ 1975cc 2.0 D+2184cc 2.2 ТД 8v 1997-
АМЦ:
908 781 908781

Со стоката дадена додека купуваат