• Новак
  • -15 %
4-12mm Злато на Ѕвонење Триаголник месо тело Титан-Обложено Директно Flute 5 Чекор Вежба Малку M09 dropship

4-12mm Злато на Ѕвонење Триаголник месо тело Титан-Обложено Директно Flute 5 Чекор Вежба Малку M09 dropship

DEN 72.00
DEN 84.96

Достапност
Достапно за нарачка

Материјал : High Speed Челик 4241 Боја : Злато на Ѕвонење (Како што сликите покажуваат) Идеален за дупчење плитки или длабоки дупки во timbers и одборот на материјали. Одличен помошник за Столар. Скала вежба 4-12mm : може да ударна дупка со дијаметар од 4, 6, 8, 10, 12mm Вкупна Должина : 63.5 mm/ 2.5" месо тело Големина : 6 x 21mm/ 0.24" x 0.83"( D*T) месо тело : 6mm триаголник месо тело High Speed Челик 4241 е погоден за употреба во работното парче со тврдост од 25 степени под, како што се железо, алуминиум плоча, PV одбор, изолација одбор. Површински третман : Титаниум-обложено Количина : 1 PC Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Спореди детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-4 CM се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 x Чекор Вежба Малку

Спецификацијата

Бренд Име:
OOTDTY
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
вежба малку
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
Должина:
63.5 mm/ 2.5

Со стоката дадена додека купуваат