• Новак
  • -10 %
4BD2 4BD2T 4BD2-Т Цилиндар на Главата За Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3 8942568531 8971030273 8 94256 853 1 8 97103 027 3

4BD2 4BD2T 4BD2-Т Цилиндар на Главата За Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3 8942568531 8971030273 8 94256 853

DEN 15828.00
DEN 17586.72

Достапност
Достапно за нарачка


4 BD2 4 BD2 T 4 BD2-Т Цилиндар на Главата За Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3 8942568531 8971030273 Примена : За ISUZU 4 BD2 4 BD2-Т Моторот Моторот : 4 BD2 4 BD2-Т ОЕМ Број : 8-94256-853-1 8-97103-027-3 8942568531 8971030273
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Број На Модел На:
4BD2 4BD2T 4BD2-Т Цилиндар на Главата За Isuzu 8-94256-853-1 8-97103-027-3
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
4BD2 4BD2T 4BD2-Т Цилиндар на Главата
ОЕМ број:
8-94256-853-1 8-97103-027-3 8 94256 853 1 8 97103 027 3
Примена:
За Isuzu 8942568531 8971030273
Место на Потекло:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат