• Новак
  • -10 %
H2 H20 2.0 L Цилиндар на Главата 11040-50K00 11040-50K02 За Nissan Седрик Помлад Caball Cabstar Цивилни автобус Мотокар 1982c 8v 65 - 75-

H2 H20 2.0 L Цилиндар на Главата 11040-50K00 11040-50K02 За Nissan Седрик Помлад Caball Cabstar Цивилни автобус

DEN 12260.00
DEN 13621.92

Достапност
Достапно за нарачкаH2 H20 Голи Цилиндар на главата 11040-50 K00 11040-50 K02 11040 50 K00 11040 50 K02 1104050 K00 1104050 K02 За Nissan Седрик Помлад Caball Cabstar Цивилни автобус Мотокар 1982c 2.0 L 8v 1985-1981 1975-1982 Примена : За Nissan Седрик Помлад Caball Cabstar Цивилни автобус Мотокар Моторот : Х2 H20 1982c 2.0 L 8v 1985-1981 1975-1982 ОЕМ Број : 11040-50 K00 11040-50 K02 11040 50 K00 11040 50 K02 1104050 K00 1104050 K02 86-0550
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
H2 Цилиндар на Главата 11040-50K00 11040-50K02 1104050K00 1104050K02
Објектот:
H2 Цилиндар На Главата
ОЕМ број:
11040-50K00 11040-50K02 1104050K00 1104050K02
Примена:
За Nissan Седрик Помлад Caball Cabstar Clipper Цивилни автобус Мотокар
Апликација ..:
За Nissan Clipper Мотокар Хомер Помлад 1982cc 2.0 L 8v 1965-81 1975-
моторот:
H2 H20 1982cc 2.0 L 8v

Со стоката дадена додека купуваат