• Новак
  • -10 %
908 518 4M41 Цилиндар на Главата за Мицубиши Montero III Pajero Canter 3200cc 3.2 L D 16v 2000 - ME20420 АМЦ 908518

908 518 4M41 Цилиндар на Главата за Мицубиши Montero III Pajero Canter 3200cc 3.2 L D 16v 2000 - ME20420 АМЦ

DEN 19267.00
DEN 21407.52

Достапност
Достапно за нарачка908 518 4 M41 Цилиндар на Главата За Мицубиши Montero III IV Canter Челинџер II Montero класичен L200 Pajero III strada nativa 3200cc 3.2 D 3.2 ТД 16v 2000 - ОЕМ ME204200 АМЦ : 908518 Примена : За Мицубиши Montero III IV Canter Челинџер II Montero класичен L200 Pajero III strada nativa 3200cc 3.2 D 3.2 ТД 16v 2000 - Мотор : 4 M41 3200cc 3.2 D 16v 2000 - ОЕМ Број : ME204200 MI016 S 038008 HL0043 XX-MI016 S JMI016 S АМЦ : 908 518 908518
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Број На Модел На:
908 518 4M41 цилиндар на главата ME204200 За Мицубиши Montero III Pajero
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
908 518 4M41 цилиндар на главата
ОЕМ Бр.:
ME204200
Автомобил Производител:
За Мицубиши Montero III Pajero Canter 3200cc 3.2 D 16v 2000-
АМЦ БР.:
908 518 908518
Место на Потекло:
Кина

Со стоката дадена додека купуваат