• Новак
  • -10 %
908 519 4D56U Голи Цилиндар на Главата 1005A560 1005B452 1005B453 DOHC 16v 2.5 Л 05 - За Мицубиши L200 CR Тритон Strada Pajero sport

908 519 4D56U Голи Цилиндар на Главата 1005A560 1005B452 1005B453 DOHC 16v 2.5 Л 05 - За Мицубиши L200 CR Тритон

DEN 20049.00
DEN 22276.32

Достапност
Достапно за нарачка


4 D56 U Моторот Носат Цилиндар на главата За Мицубиши Pajero sport L200 CR Тритон Strada /Montero спорт /Предизвикувач Nativa 2.5 L TDI DOHC 16v 2005 - 1005 A560 1005 B452 1005 B453 АМЦ# 908 519 908519 Примена : За Мицубиши Pajero sport L200 CR Тритон Strada За Montero спорт Предизвикувач Nativa 2.5 L TDI DOHC 16v Мотор : 4 D56 U 2.5 L TDI DOHC 16v 2005 - ОЕМ Број : 1005 A560 1005 B452 1005 B453 АМЦ : 908 519 908519 86-0435 Овој модел е 4 D56 U Мицубиши L200/L200 CR/Тритон/Strada/Pajero sport/ Montero спорт/Предизвикувач/Nativa 2.5 TDI L4 DOHC 16 2005 - 1005 A560 1005 B452 1005 B453 908 519
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
908 519 4D56U Цилиндар на главата За Мицубиши Предизвикувач Nativa 1005A560
Турбо Модел :
4D56U Голи Цилиндар на главата
ОЕМ број:
1005A560 1005B452 1005B453
Апликацијата Возило .:
За Мицубиши Предизвикувач Nativa 2.5 L TDI DOHC 16v 2005-
Примена на моторот:
4D56U 2.5 L TDI DOHC 16v 2005-
АМЦ:
908 519 908519
Гаранција:
12 месеци

Со стоката дадена додека купуваат