• Новак
  • -10 %
908 613 4D56 D4BH D4BA Цилиндар на Главата Собранието Насочите Galloper Montero Pajero L300 Canter 2.5 L MD348983 22100-42000 22100-42961 *

908 613 4D56 D4BH D4BA Цилиндар на Главата Собранието Насочите Galloper Montero Pajero L300 Canter 2.5 L MD348983

DEN 16934.00
DEN 18815.52

Достапност
Достапно за нарачка


D4 BA D4 BAT D4 BH 4 D56-Т 4 D56 2.5 TD 8v Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY За Kia Besta Bongo 2476cc 2.5 TD SOHC 8v За Hyundai H1 H100 Galloper Надмине 2476cc 2.5 TD 8v 1998 - За Мицубиши Montero Pajero L300 Canter 2476cc 2.5 TD 8v 1994 - За JAC Насочите 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8 Моторот : 4 D56 4 D56-Т D4 BH 2476cc 2.5 TD 8v 22100-42210 22100-42521 22100-42522 22100-42523 22100-42960 22000-42 A20 22100-42000 22100-42421 22100-42200 MD348983 MD351277 MD303750 22100-42961 MR984455 АМЦ# 908 613 Апликација : За Kia Besta Bongo 2476cc 2.5 TD SOHC 8v За Hyundai H1 H100 Galloper Надмине 2476cc 2.5 TD 8v 1998 - За Мицубиши Montero Pajero L300 Canter 2476cc 2.5 TD 8v 1994 - За JAC Насочите 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8 Моторот : 4 D56 4 D56-Т D4 BH 2476cc 2.5 TD 8v OEN Број : MD348983 MD351277 MD303750 22100-42000 1998- 22100-42210 22100-42521 22100-42522 22100-42523 22100-42960 22000-42 A20 22100-42000 22100-42421 22100-42200 MD348983 MD351277 MD303750 22100-42961 MR984455 АМЦ : 908 613 908613 86-0433 D4 BA D4 BAT D4 BH 4 D56-Т За Hyundai H1/H100/Galloper Надмине 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8 1994-98 1998- 22100-42210 22100-42521 22100-42522 22100-42523 22100-42960 22000-42 A20 D4 BH За Kia Besta/Bongo 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8 908 513 908 613 22100-42000 22100-42421 22100-42200 4 D56 За Мицубиши Montero/Pajero/L300/Canter 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8 1994 - MD348983 MD351277 MD303750 D4 BH За JAC Насочите 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8 22100-42961 MR984455 ASSY : 908 613 908613
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
4D56T 908613 MD303750 Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY 2210042000
Објектот:
908 613 4D56T 4D56 D4BH Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY
Примена:
За Hyundai H1 H100 Galloper Надмине 2476cc 2.5 TD 8v 1998-
Апликација .:
За Мицубиши Montero Pajero L300 Canter 2476cc 2.5 TD 8v 1994-
Апликација ..:
За KIA Besta Bongo 2476cc 2.5 TD SOHC 8v
Апликацијата ...:
За JAC Насочите 2476 2.5 TD L4 91.10 SOHC 8V
ОЕМ број:
22100-42000 22100-42421 22100-42200 22000-42A20
ОЕМ Број .:
22100-42210 22100-42521 22100-42522 22100-42523 22100-42960
ОЕМ Број ..:
MD348983 MD351277 MD303750 22100-42000 22100-42961 MR984455
АМЦ #:
908 613 908613

Со стоката дадена додека купуваат