• Новак
  • -10 %
909 050 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY За Toyota Hilux 2400D 2.4 L 8v 2446cc 1984-89 11101-54050 11101-54062

909 050 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY За Toyota Hilux 2400D 2.4 L 8v 2446cc 1984-89

DEN 18381.00
DEN 20423.52

Достапност
Достапно за нарачка


-
909 050 2 LT 2 L 2 L-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY За Toyota Hilux 2400 D 2.4 L 8v 2446cc 1984-89 11101-54050 11101-54062 11101-54030 11101-54040 11101-54024 1110154050 1110154062 1110154030 1110154040 1110154024 АМЦ : 909 050
Примена : За Toyota Hilux 2400 D 2.4 L 8v 2446cc 1984-89 Моторот : 2 LT 2 L 2 L-Т ОЕМ Број : 11101-54050 11101-54062 11101-54030 11101-54040 11101-54024 1110154050 1110154062 1110154030 1110154040 1110154024 АМЦ : 909 050 909050 86-0282
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

DIY Материјали:
Металугрија
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
909050 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY 11101-54050
Објектот:
909 050 2LT 2L 2L-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY
ОЕМ број:
11101-54050 11101-54062 1110154050 1110154062
ОЕМ Број.:
11101-54030 11101-54040 11101-54024 1110154030 1110154040 1110154024
Примена:
За Toyota Hilux 2400D 2.4 L 8v 84-89 2446cc
АМЦ:
909 050 909050

Со стоката дадена додека купуваат