• Новак
  • -10 %
908 603 RD28 RD28-Т Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY За Nissan patrol ГР NS010S 019031 50003155 908603 SOHC 12v 1989- *

908 603 RD28 RD28-Т Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY За Nissan patrol ГР NS010S 019031 50003155 908603

DEN 29635.00
DEN 32927.52

Достапност
Достапно за нарачка


-
908 603 RD28 RD28-Т Заврши Цилиндар на главата собранието ASSY За Nissan patrol ГР NS010 S 019031 50003155 2826cc 12v 1989 - АМЦ : 908603
Answer : ___________________________ NOTE : RD28 има 4 модел,Ако не сте сигурни ,обратете се во нас.
Примена : За Nissan patrol ГР / патрола Моторот : RD28 RD28-Т 2826cc 12v 1989 - ОЕМ Број : NS010 S 019031 50003155 АМЦ : 908 603 908603 86-1853
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
908 603 RD28 RD28-Т Заврши Собрани Цилиндар на Главата Собранието ASSY NS0
Објектот:
908 603 RD28 RD28-Т Заврши Собрани Цилиндар на Главата Собранието ASSY
ОЕМ број:
NS010S 019031 50003155
Примена:
За Nissan patrol станица wangon hardtop патрола
АМЦ:
908 603 908603 908903 908 903
Нема. на Цилиндри:
6L

Со стоката дадена додека купуваат