• Новак
  • -10 %
908 803 ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 L TDI Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY 038103373E 038103351B За Ауди А3 S3 За Linde

908 803 ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 L TDI Заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY 038103373E 038103351B

DEN 15742.00
DEN 17490.72

Достапност
Достапно за нарачка908 803 ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ Заврши Цилиндар H еад Собранието ASSY За Ауди А3 S3 За Linde Индустриски За Седиште Инките Кордоба Vario Ibiza Леон Толедо За "ШКОДА" Octavia Fabia За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф-Поло Класик Caddy Бора Новата буба 1.9 L TDi 96 - Поло 038103351 X 038103373 E 038103351 B АМЦ : 908803
Примена : За Ауди А3 S3 Индустриски 1898cc 1.9 TDi 8v,а во 1996 година - За Linde Индустриски 1.9 SDi 8v 1997-2004 За Седиште Инките Кордоба Vario Ibiza Леон Толедо 1896cc 1.9 TDi 8v 1997 - За "Шкода" Octavia Fabia 1896cc 1.9 TDi SOHC 8v 1996 година - За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН" Голф-Поло Класик Caddy Бора Новата буба 1.9 L TDi 96 - Мотор : ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ ОЕМ Број : 038103351 X 038103373 E 038103351 B АМЦ : 908 803 908803 86-0111
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Број На Модел На:
908 803 ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 L заврши Цилиндар на Главата ASSY
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
ALH ASV AGR AHF AGP AQM заврши Цилиндар на Главата Собранието ASSY
Примена:
За Ауди А3 S3 Индустриски 1898cc 1.9 TDi 8v,1996-
Апликација.:
За Linde Индустриски 1.9 L SDi 8v 1997-2004
Апликација..:
За Седиште Инките Кордоба Vario Ibiza Леон Толедо 1896cc 1.9 TDi 8v 1997-
Апликацијата...:
За Шкода Octavia Fabia 1896cc 1.9 TDi SOHC 8v 1996-
Апликацијата... .:
За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Класик Caddy Бора Новата буба 1.9 L TDi 96-
Апликација....:
ALH ASV AGR AHF AGP AQM AYQ 1.9 TDI 8V 4L
ОЕМ број:
038103373E 038103351B 038103351X
АМЦ:
908 803 908803

Со стоката дадена додека купуваат