• Новак
  • -10 %
SD22 2.2 L Цилиндар на Главата 11041-09W00 11039-Q4000 За Nissan Caball Седрик Помлад Cabstar Караван Седрик 220 C Цивилни Пикап 720

SD22 2.2 L Цилиндар на Главата 11041-09W00 11039-Q4000 За Nissan Caball Седрик Помлад Cabstar Караван Седрик

DEN 15742.00
DEN 17490.72

Достапност
Достапно за нарачкаSD22 Голи Цилиндар на главата За Nissan Caball Седрик Помлад Cabstar Караван Седрик 220 C Цивилни Пикап 720 За Nissan Хомер 2164cc 2.2 L D 8v 11041-09 W00 11039-Q4000 1104109 W00 11039 Q4000
Примена : За Nissan Caball Седрик Помлад Cabstar Караван За Nissan Хомер Седрик 220 C Цивилни Пикап 720 Моторот : SD22 2164cc 2.2 L D 8v ОЕМ Број : 11041-09 W00 11039-Q4000 1104109 W00 11039 Q4000 86-0571
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
SD22 Цилиндар на Главата 11041-09W00 11039-Q4000
Објектот:
SD22 Цилиндар на Главата 11041 09W00 11039 Q4000
ОЕМ број:
11041-09W00 11039-Q4000 1104109W00 11039Q4000
Примена:
За Nissan Caball Седрик Помлад Cabstar Караван 2164cc 2.2 D 8v 1970-82
Апликација .:
За Nissan Хомер Помлад Пикап 720 2164cc 2.2 D 8v 1970-77/1979-82
Апликација ..:
За Nissan Седрик 220 C цивилни cliper глорија

Со стоката дадена додека купуваат