• Новак
  • -10 %
908 702 1Z Цилиндар на Главата 028103351P 1037142 28103351 Голф-Поло Sincro За Audi A4 A6 За Седиште Толедо 1.7 SDI+1.9 SDI+TDI 8V 908702

908 702 1Z Цилиндар на Главата 028103351P 1037142 28103351 Голф-Поло Sincro За Audi A4 A6 За Седиште Толедо

DEN 14640.00
DEN 16266.72

Достапност
Достапно за нарачка908 702 1 Z АВГУСТ AFN AFF AHU AVG ALE AHV AHH VW19 AFD AEY 1.7 SDI+1.9 SDI+TDI 8 V Голи Цилиндар на главата 028103351 P 1037142 28103351 За Audi A4 A6 Avant Cabriolet S4 Avant quattro Индустриски Форд Галакси За "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф-Поло Sincro Cabrio Vento Варијанта Sharan За Седиште Толедо Alhambra Голф Sincro Инките Arosa Ibiza Кордоба Vario АМЦ : 908702 Апликација : За Audi A4 A6 Avant Cabriolet S4 Avant quattro Индустриски За Форд Галакси За "Шкода" Octavia За "ФОЛКСВАГЕН" Голф-Поло Sincro Cabrio Vento Варијанта Sharan За Седиште Толедо Alhambra Голф Sincro Инките Arosa Ibiza Кордоба Vario Моторот : 1 Z АВГУСТ AFN AFF AHU AVG ALE AHV AHH VW19 AFD AEY 1.7 SDI+1.9 SDI+TDI 8 V ОЕМ Број : 028103351 P 1037142 28103351 АМЦ : 908 702 908702 86-0097
Со цел да се спаси Купувачот време. Пред цел. Ве молиме внимателно да се утврди дали објектот е одговараат за вашето возило. Ако не можете да сигурни, ве молиме испратете ни го вашиот Мотор модел, Дел број, ОЕМ број. ние ќе ви помогне да се направи разлика кој модел е што треба. Цилиндар на главата често имаат многу видови,ве молиме да обрнете внимание за цел порака,можеби и ние треба потврди Точниот модел со вас.
Плаќање
Ние го прифаќаме методи за плаќање( Зачувам,Western Union,Банкарски трансфер (Т/T),Кредитна картичка.итн .)
Гаранција Политика
Гарантниот период : 12 месеци
Повратни информации
Ние се залагаме за 5 ѕвезди на услуги ПРОДАВНИЦА ,Доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.Ако не сте задоволни со предмети кои сте ги добиле,ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши секој проблем.

Спецификацијата

Број На Модел На:
908 702 1Z AFN AFF AHH AHU ALE АВГУСТ 1.7 SDI+1.9 SDI+TDI дизел 8V 4L
is_customized:
Yes
DIY Материјали:
Металугрија
Објектот:
908 702 1Z AFN AFF AHH AHU ALE АВГУСТ 1.7 SDI+1.9 SDI+TDI дизел 8V 4L Cyli
ОЕМ Број.:
028103351P 1037142 28103351
ОЕМ број:
028103351K 028-103-351K 028 103 351K
ОЕМ Број ..:
028103351P 028-103-351P 028 103 351P
Апликација.:
За Audi A4 A6 Avant Cabriolet S4 quattro Индустриски За Форд Галакси
Апликација ..:
За Шкода Octavia За ФОЛКСВАГЕН Голф-Поло Sincro Cabrio Vento Варијанта Sharan
Примена:
За Седиште Толедо Alhambra Голф Sincro Инките Arosa Ibiza Кордоба Vario
Нема. на Цилиндри:
5L
АМЦ:
908702 908 702

Со стоката дадена додека купуваат