• Новак
  • -24 %
28Pcs Мини Микро ХСС Пресврт Вежба Битови Поставите Метрички Големини 0.3-3.0 mm За PCB Занаети

28Pcs Мини Микро ХСС Пресврт Вежба Битови Поставите Метрички Големини 0.3-3.0 mm За PCB Занаети

DEN 73.00
DEN 95.52

Достапност
Достапно за нарачка

100% сосема нов и висок квалитет на Материјалот : HSS4241 Боја : како што е прикажано на сл Карактеристики : Микро ХСС Пресврт Дупчење Малку Директно месо тело Електрични Вежба Алатка. Пресврт Вежба Метрички Хсс Вежби Микро Вежба Битови. Мини Микро ХСС Пресврт Вежба Малку Сет 0.5 mm-3мм Модел Занает Директно месо тело Пресврт Вежба Малку. Бескрајно прилагодливи - сигурно затворање во секое време. Одговараат за : ПХБ, Тенка Алуминиумска/Железо Лист, Тенка штица, Plastic Suitable за мал објект за обработка на Спецификации : месо тело : Директно месо тело. Големина : 0.30 мм,0.40 мм,0.50 mm,0.60 мм,0.70 мм,0.80 mm,0.90 мм,1.0 mm, 1.1 мм,1.2 mm,1.3 мм,1.4 mm,1.5 мм,1.6 mm,1.7 мм,1.8 мм,1.9 мм,2.0 mm, 2.1 мм,2.2 mm,2.3 mm,2.4 mm,2,5 mm,2.6 мм,2.7 мм,2.8 mm,2.9 мм,3.0 mm Погодна за PCB, занаети, накит, види прави Идеален за прецизност занает и хоби работа, се препорачува со drilll притиснете Количина : 28 Pcs/set Забелешка : ве Молиме овозможи 1-2mm грешки поради прирачник за мерење Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува : 28 Pcs Микро Пресврт Вежба Битови Мини Сет ХСС Метрички Големини 0.3 mm-3.0 mm
'

Спецификацијата

DIY Материјали:
Дрво
Должина:
како опис
Бренд Име:
Тирол
Тип:
Основни Вежба Малку
Број На Модел На:
1E0965
Материјал:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво

Со стоката дадена додека купуваат