• Новак
  • -20 %
Двојно остро завртка совет 3.175 X 22mm Карбид CNC двојно остро спирален машина Машина крајот мелница, волфрам карбид Мелничката алатка

Двојно остро завртка совет 3.175 X 22mm Карбид CNC двојно остро спирален машина Машина крајот мелница, волфрам

DEN 499.00
DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка


име на производ : Двоен работ машина Компјутерски гравирање машина Алатка Карбид спирален машина
Две Flute Спирала Малку 3.175 X 22mm Зацементира Карбид CNC Двојно Работ Спирала Машина Машина Крајот Мелење Машина,Карбид спирален вежба
Соодветни Материјали :
Акрилик, ПВЦ, МДФ, со висока густина одбор, lotus одбор, Цврсто дрво, дрвени, пластични плоча, двојна боја лист, и др.
Карактеристики :
(1) Одлични раб-мелење технологија.
(2) Долг работен век, не е лесно да се скрши, прецизни.
Спецификација / Достапни Големини :
Месо тело со Дијаметар : 3.175 mm
(1) Сечење на Работ Дијаметар : 3.175 mm
(2)Сечење на Работ Должина : 22mm
(3)вкупна Должина : 38mm
Пакет : 10pcs

Спецификацијата

Бренд Име:
HANGXIN
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
3.175*22mm
is_customized:
Yes
Должина:
38mm
Материјал:
Волфрам Карбид
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
две flute спирала малку:
Број На Модел
Дијаметар:
3.175 mm
Должина:
38MM
Место На Потекло:
Кина
NewShank Дијаметар:
3.175 mmCutting
Материјали:
ПХБ, Дрво, Акрил и etcApp

Со стоката дадена додека купуваат