• Новак
5pc Индустриски 5 Флејта Countersink Вежба Малку Сет Дрво 45 Челик Работи Chamfer

5pc Индустриски 5 Флејта Countersink Вежба Малку Сет Дрво 45 Челик Работи Chamfer

DEN 194.88

Достапност
Достапно за нарачка

Намалување Брзо и Лесно во Мек Метал, Дрво, Гума, Пластика и Други Machinable Материјали
Употреба на дрво, повеќето метали, пластика и други материјали, столарија, locksmiths, автомобилската, метални работи
Совршено центарот дупки во секое време правилно да се седи завртка глави
Оваа голема брзина countersink има 5 flute се зголеми модел за дијалог слободни countersinking на челик, месинг, алуминиум, пластика, дрво, и други материјали.
Тоа се прави на 45steel со пет флејта.
Боја : Сребро Сива
Големина : месо тело со дијаметар : 6.35 mm
Спецификации : 1/2 3/8 1/2 5/8 1/2
Материјал : 45 Челик
pc Тешки Индустриски Countersink Вежба БИТНА Алатка за ПОСТАВУВАЊЕ Дрво Професионални Алатки
Пакет Содржина : 5 x 5 Флејта Countersink Вежба Малку
Само погоре пакет содржина, други производи кои не се опфатени.
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Спецификацијата

Бренд Име:
XProject
Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични

Со стоката дадена додека купуваат