• Новак
Airless Облог спреј пиштол филтер 30 60 100 150 мрежа airless sprayer пиштол филтер

Airless Облог спреј пиштол филтер 30 60 100 150 мрежа airless sprayer пиштол филтер

DEN 2207.52

Достапност
Достапно за нарачка


НАПОМЕНА :
Кога ќе го поставите оваа цел ќе добиете облог тип 30 60 100 150mesh филтер секој 10pcs ,вкупно 40pcs
Одговара : Облог, Graco, Spraytech, Atomex и многу повеќе
Се користи за филтрирање боја за да се спречи спреј совет затнување
Овој Облог Стил спреј пиштол филтри е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик филтер мрежа и се во боја кодирани за лесна идентификација.
Погоден за употреба како директна замена на сите Облог спреј пиштоли (со исклучок на филтер-помалку видови) и многу резервни спреј пиштоли, овие филтри се на исклучок за квалитет и ќе трае толку долго како најдобар конкуренти на пазарот.
Се користи за да вирус и филтер за боја во спреј пиштол рачка пред да замине преку спреј совет, правилно големина на филтер помага да се намали совет на блокади кои се навремено, скапи, и фрустрирачки.
За најдобри резултати, секогаш треба да имате резервни пиштол филтри на располагање секогаш кога прскање, во избор на големини.

Спецификацијата

DIY Материјали:
Боја & Украсување
is_customized:
Yes

Со стоката дадена додека купуваат