• Новак
Посебен линк од вкупно 15PCS/ПАКЕТ за 5PCS секоја големина како 50mm 65mm 80MM TCT челик дупка видов за челик отворање

Посебен линк од вкупно 15PCS/ПАКЕТ за 5PCS секоја големина како 50mm 65mm 80MM TCT челик дупка видов за челик

DEN 3839.52

Достапност
Достапно за нарачка


Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина.
Како да работат како следново :
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Детали за производот како слика покажува
Antislip triangel рачка од 10-12 за повеќето електрични dril возачи
структура како следново :
Се истакна : тој производ со дијаметар помал од 16mm на вежба без пролет. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние исто така, обезбеди 12 - месечно бесплатно одржување. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот . Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.Пролетта на располагање погоре 16mm дијаметар објект.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Бренд Име:
ФУДО
Материјал:
Волфрам Карбид
Должина:
82mm
Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
В. Џ.-TC40SS100
Тип:
Основни Вежба Малку
Објектот:
TCT ДУПКА ПИЛИ ЗА ЧЕЛИК
OD:
50mm 65mm 80mm
Примена:
за дупчење од Нерѓосувачки челик
Месо тело:
Триаголник се справи со 10-12mm дијаметар
КОЛИЧИНА:
15PCS ВКУПНО 5PCS НА СЕКОЈА ГОЛЕМИНА

Со стоката дадена додека купуваат