• Новак
1 Пар LEMATEC Автомобил Страна Rearview Огледало Покрие Дожд Вода Блок Веѓа Shield Покрие Браун

1 Пар LEMATEC Автомобил Страна Rearview Огледало Покрие Дожд Вода Блок Веѓа Shield Покрие Браун

DEN 517.92

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : LEMATEC Модел : LE6198 Гаранција : 1 година Земја на Производство : Тајван Абразивни Капацитет : 600cc (18 мл) Боја : Кафена Н W : 80g G. W : 100g завршна Површина : Одлично Тип : Заден Поглед Rainproof Огледало Покрие Налепница : Со 3 M UPC : 4713649630342
*Плаќање
1. Прифаќаме само за плаќање од Pay Pal, со потврдена адреса.
2. За да се избегне една неплатени објект спор, сите плаќања мора да бидат примени во рок од 3 дена од крајот на аукција.
3. Објектот ќе биде предаден по Pay Pal платежна статусот е јасно на натпреваруваа.
4. Ако претпочитате употреба начин на плаќање кој е надвор од Pay Pal, ве молиме контактирајте со нас за настава.
5. Сите измама трансакции ќе бидат пријавени на Власт, без исклучоци.
*Испорака
1. Увозни давачки, даноци и наплати не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
2. Превозот следење информации ние ќе ви ги понудиме на вас по нарачка испратена.
3. Сите стоки ќе бидат испратени надвор од Тајван со добра картон и амбалажа состојба.
4. Нема цел ќе бидат испратени надвор ако Pay Pal за плаќање се уште е во тек.
5. Ние брод на светот преку Пост Воздух Парцела или Воздух mail. Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно се советуваат пред да нарачате.
6. Некаде, превозот време може да биде потрае подолго време за одмор(Како што се Божиќ, итн.).
Нашата цел е да се обезбеди вашата комплетна сатисфакција со купувањето. Ако не сте задоволство со купувањето за било која причина, може да побара за размена, замена или рефундирање во рок од 14 дена од приемот на нарачката.
*Враќање
1. Купувачите ќе бидат одговорни за било каква превозот и ракувањето со обвиненија за враќа и размена.
2. Сите се враќа МОРА да ги содржи сите оригинални предмети, пакување, неоштетени неискористена и во saleable состојба.
3. Ве молиме да ни понудат за да се вратиме во промет број пред да бродот назад до нас.
Ви благодариме за вашето купување. Ние одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите. Ако сте задоволни со ова купување искуство, ве молиме да ни остават ќе повратни информации.
*Повратни информации
Вашата ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации придружба на нас многу. Ние ќе ви биде благодарен, ако може да ни остави многу. Ние ќе ви биде благодарен, ако може да ни остави позитивни повратни информации со 5 ѕвезди на услуги рејтинг на e Bay.
Нашите специјалисти биле посветени на дизајн, развој и производство пневматски алатки & додатоци, рачни алатки, автомобил дел & додатоци и така натаму во Тајван за повеќе од 30 години.
*За нас
Ние само се обезбеди висок квалитет и реновиран производи се направени во Тајван, LEMATEC има воспоставено интегрирано производна линија за да се справи со сите процеси во куќата за да се обезбеди врвен квалитет. Никогаш не обезбеди производи направени во Кина.
LEMATEC CO.,LTD
Заменик Генерален Директор
Поб Чен

Спецификацијата

Број На Модел На:
LE6198
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LEMATEC
DIY Материјали:
Електрични
UPC:
4713649630342

Со стоката дадена додека купуваат