• Новак
  • -30 %
6pcs хсс челик, титаниум countersink вежба малку сет reamer chamfer завртка вежба битови за метал deburring алатка wooddrill дрво

6pcs хсс челик, титаниум countersink вежба малку сет reamer chamfer завртка вежба битови за метал deburring

DEN 638.00
DEN 911.52

Достапност
Достапно за нарачка


Материјал : ХСС (применливо 25 HRC цврстина подолу работното парче, како јаглероден челик, тенка железо, изолација одбори, ПВЦ одбор, дрво, итн.)

Спецификацијата

Тип:
Countersink Вежба Малку
Број На Модел На:
6.3 mm~20.5 mm
Бренд Име:
СУПЕР
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Материјал:
High Speed Челик

Со стоката дадена додека купуваат