• Новак
  • -16 %
1pcs Кора од Дрво текстура чипка шема фондан торта сапун глина Силиконски Калап Готвење печење рачно изработени DIY подарок кујна декорација за да

1pcs Кора од Дрво текстура чипка шема фондан торта сапун глина Силиконски Калап Готвење печење рачно изработени

DEN 549.00
DEN 653.76

Достапност
Достапно за нарачка


Опис на производот Име : силиконски калап Материјал : храна одделение силиконски Случаен Боја на -40 целзиусови Степени до +230 целзиусови степени температура силиконски калап, микробранова печка може да се пече торта; тесто кујна стил желе производство. (1) употребата на високо-квалитетни силиконски материјал, (2) не-токсични, анти-прашина, трајни, impermeable, лесен за чистење. (3) безбедно да се користи во фурна, микробранова, машина за миење на садови и фрижидер. (4) лесно да се справи. Метод на работа 1. Истурете мала количина на сапун во калап, што е доволно за покривање на површината на моделот. 2. Држи се грижи калап сапун нежно со прстите од следниве, со цел да се олесни приливот на владата одвраќање сапун. 3. Нежно вертикална вибрации режим сапун 5-10 пати, за да помогне да се впие до празнење. 4. Пополнете останатите сапун калап сапун може да. Поради природата на меки силиконски Молиме дозволете ни да има никаква контрола над големината на грешка Пакување; 1 buc
ПЛАЌАЊЕ : Пред ставање на твојот ред,ве молиме потврдете детали со нас ако имате барање на предмети. Ве молиме да направите исплата во рок од 3 дена од денот на цел ако е можно. ИСПОРАКА : 1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите numberous наредби секој ден. 2. Ве молиме двојно проверете ја вашата адреса кога ќе ја напишете во aliexpress,ако сакате да ги промените пред ние брод на нив и надвор, 3. За Царина Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат. 4. Парцела следење на информации за пребарување Можете да го проверите вашиот превозот информации од следниот линк со вашиот следење на број : www.17track.net/en ( копирате на прелистувачот) 1. Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги,ве молиме да ја искористам за момент да ни остави possitive повратни информации со сите 5 ѕвезди .ние ќе го цениме тоа. 2. Било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас, ве молиме да ги задржи подалеку од негативни повратни информации. Ние може да ви даде најдоброто решение.

Спецификацијата

Тип:
Торта Алатки
сертификација:
CIQ,ФДУ,LFGB,CE / ЕУ
Функција:
Порибено,Еко-Пријателски
Бренд Име:
AFocus Вкус
Материјал:
Силикони
Сексуално Сугестивна:
No
Број На Модел На:
16423
Торта Алатки Тип:
Габи,
Непристојни Слика:
No
Име:
Кора од дрво текстура мувла
Тип:
Торта Алатки
Материјал:
Силикони
Торта Алатки Тип:
DIY Габи,
боја:
случаен
Примена:
Матрицата, Декорација, Кујна
користат за:
Торта, Чоколадо, Сапун, Gateau, Свеќа итн.
Сапун мувла големина:
22*11.3*11cm
Сапун мувла тежина:
235.7 g

Со стоката дадена додека купуваат