• Новак
  • -15 %
булдог Мувла Силиконски калап сапун 3D куче форма занает глина цемент мувла DIY Керамички Конкретни Куче Глина Силиконски Калап

булдог Мувла Силиконски калап сапун 3D куче форма занает глина цемент мувла DIY Керамички Конкретни Куче Глина

DEN 387.00
DEN 455.04

Достапност
Достапно за нарачка


големина за 8.5*3.1*2.5 cm
боја случаен избор
булдог Мувла Силиконски калап сапун 3 D куче форма занает глина цемент мувла DIY Керамички Конкретни Куче Глина Силиконски Калап

Спецификацијата

Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
c8484

Со стоката дадена додека купуваат