• Новак
  • -15 %
DIY цемент тенџере Изработка на Калапи Рачно изработени од Глина Занает Одлуки цемент Силиконски Калап Конкретни Шише Калапи Алатка

DIY цемент тенџере Изработка на Калапи Рачно изработени од Глина Занает Одлуки цемент Силиконски Калап Конкретни

DEN 490.00
DEN 576.00

Достапност
Достапно за нарачка


Големина околу 6*4.8 cm
Боја случаен избор
DIY цемент тенџере Изработка на Калапи Рачно изработени од Глина Занает Одлуки цемент Силиконски Калап Конкретни Шише Калапи Алатка

Спецификацијата

Број На Модел На:
sdc1
Материјал:
Силикони

Со стоката дадена додека купуваат