• Новак
  • -30 %
TYRY.HU 50Pcs Силикони Мушка Бебе Teething Монистра Chewable Teethers Безбедни Играчки DIY Pacifier Синџир Поводник Декорација BPA Free 14mm

TYRY.HU 50Pcs Силикони Мушка Бебе Teething Монистра Chewable Teethers Безбедни Играчки DIY Pacifier Синџир

DEN 572.00
DEN 816.96

Достапност
Достапно за нарачка


TYRY.HU 50 Pcs Силикони Монистра Бебе Teething Chewable Teethers Безбедни Играчки DIY Pacifier Синџир Поводник Декорација BPA Free 14mm
Предмет : BPA Free 20 Pcs Силикони Монистра 14mm

Материјал Функција : BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
ПО МУШКА
Големина:14mm Тежина:2.54 g
1. DIY силикони монистра бебе играчка за teething, децата омилен. 2. Производителите специјално дизајнирани teething играчки за да се обезбеди максимална олеснување додека давање бебе нешто безбедно и забавно да се игра со. 3.Овие силиконски бебе играчка функција мека, текстура површини кои масажа на непцата како заби почнуваат да се дојде преку.
4.Комбинација на 50pcs круг teething монистра
5.5 стилови на комбинации на бои
Пакет :
Количина : 50 Pcs / многу Силикони Монистра 14mm
Боја : како да се избере
Објектот ќе биде предаден во рок од 3-5 работен ден по расчисти исплата.
Се проценува превозот време : (Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог)
1. На сад : e Packet испорака од Кина. (7 до 12 дена)
2. Да Russion : e Packet испорака од Кина. (10 до 30 работни дена)
3. На светот : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail/ Aliexpress Стандард Превозот или други превозот начин.
Обично објектот ќе пристигне во рок од 20-60 работни дена по превозот. Бразил е потребно повеќе време 50-90 работни дена по испорака (Превозот времето е проценета, но не гарантира) за Време на празникот сезони, може да се одолговлекува.
За да платите за вашиот цел на Ali Express, следете ги чекорите подолу :
1 Изберете цел и кликнете на "Плати Сега" копчето .
2 одберете го претпочитаниот метод на плаќање на проверка на страница .
Ако не примате стоката за време нашето ветување време, немојте да се отвори спорот и контактирајте со нас навремено.
Како што може да се сретне во исклучителни околности, како празник,лошите временски услови, промена на политиката,далечно место,итн.
Ние ќе ви помогнеме да го провери и ќе им даде целосна наплата ако не се парцела конечно.
1. Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство за 5 ѕвезди и 100% клиент
задоволство! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде 3 ѕвезди или 1 ѕвезди повратни информации,
така што не можеме да сатис factorily ги реши вашите проблеми.
2. Ве молиме да ги купите предмети ако вие се согласувате со горенаведените услови.
Ние се прави aliexpress бизнис во еден ИСКРЕН начин. Нема мамење,се само фер тргување.
Ни веруваат ! И ќе добиете повеќе. Ние ќе се обидеме потрудиме да им понуди убаво услуга .
Кога имате било каков проблем во врска со пратката , ве молиме слободно контактирајте со нас .
Ние и ветуваме, ќе одговори без 24hours . Спорот не е единствениот начин да се реши проблемот ,
ќе добиете повеќе изненадување ако контактирајте со нас .
Работно време :
Ние работиме од понеделник до сабота,ако имате било какви прашања надвор од нашата работното време, ве молиме да ни остават massange,
ние ќе ви одговори веднаш откако ќе се врати на работа. Или можете да контактирате со нас за време на нашиот работно време,
можете да добиете promt одговор.
Пекинг Време 08 : 30-18 : 30
Њујорк Време 19 : 15-04 : 45
Мелбурн Време 11.15-20 : 45
Лондон Време 00 : 15-09 : 45
Имајте пријатен шопинг во нашата продавница!

Спецификацијата

Број На Модел На:
KAT039 хексагонални Силикони Baeds
Функција:
Teether
Бренд Име:
TYRY.HU
Возраст Опсег:
> 4 месеци
Материјал Функција:
Nitrosamine Слободни,BPA Free,Латекс Слободни,Phthalate Слободни,ПВЦ Слободни
Обликот:
Круг
Материјал:
Силикони
Пакување:
40pcs/многу
Објектот:
BPA Free 50Pcs Силикони Монистра
Големина:
14mm
Материјал:
Храна Одделение Силиконски BPA Free ПВЦ Слободни Латекс Слободни
Се користи 1:
Teething Години Играчки / Pacifier Синџир
Користете 2:
Накит Шарм /Ѓердан Приврзоци
Користете 3:
DIY силикони монистра / pendant
Пакување:
50pcs/многу
по мушка Тежина:
2.54 g
Функција:
Бебе Доенчиња Производи За Нега На Забите
превозот:
Нема Проверка на Информации Испратете го на Кина Пост Обичните Мали Packe

Со стоката дадена додека купуваат