• Новак
Carburetor Хидрати за Husqvarna 362 365 371 372 372XP 385 390 Пили

Carburetor Хидрати за Husqvarna 362 365 371 372 372XP 385 390 Пили

DEN 918.24

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 196g
За Husqvarna 362 365 371 372 372 XP 390 385 570 576 575 JONSERED 2165 2171 Пили
Пакет содржи : 1 Carburetor + 1 L7 T Искра Приклучок
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD2713

Спецификацијата

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
за Husqvarna 362 365 371 372 372XP 385 390 Пили

Со стоката дадена додека купуваат