• Новак
Масло Црево&Масло Пумпа Oiler Комплет За Husqvarna 61 66 266 268 272 266XP 268XP Нови

Масло Црево&Масло Пумпа Oiler Комплет За Husqvarna 61 66 266 268 272 266XP 268XP Нови

DEN 496.32

Достапност
Достапно за нарачка

Состојба : 100% Сосема Нов
Големина : Како На Сликата
Тежина:За 103g
За HUSQVARNA 61 66 266 268 272 268 XP 272 XP Пила
Пакетот Вклучува : 2 Масло Црево&1 Пумпа За Масло
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме споредете стоката изглед, форма, големина со твоите оригиналната стока пред да нарачате,ви Благодарам многу.
BD3668

Спецификацијата

Моќност Тип:
Бензински / Гас
Функција:
2-мозочен Удар
сертификација:
Други
Бренд Име:
Pouvoir
Број На Модел На:
За Husqvarna 61 66 266 268 272 266XP 268XP Нови

Со стоката дадена додека купуваат