• Новак
  • -17 %
1pc Цртан филм Животинско Цвет Тенџере за Succulents Fleshy Растенија Flowerpot Керамички Мали Мини Home/Градина/Канцеларија Декорација

1pc Цртан филм Животинско Цвет Тенџере за Succulents Fleshy Растенија Flowerpot Керамички Мали Мини Home/Градина/Канцеларија

DEN 324.00
DEN 390.72

Достапност
Достапно за нарачка

1pc Цртан филм Животинско Цвет Тенџере за Succulents Fleshy Растенија Flowerpot Керамички Мали Мини Home/Градина/Канцеларија Декорација

Спецификацијата

Број На Модел На:
Цртан Филм Животинско Цвет Тенџере
По завршувањето:
рака врежан
Стил:
Цртан филм
Тип:
цвет кошница
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Бренд Име:
flowerherd
Материјал:
цемент
Употреба Состојба:
Десктоп

Со стоката дадена додека купуваат