• Новак
Freeshipping 500 Компјутери /пакет Нови насловна оркестарот Градинарство ToolsMini Транспарентен Цветни Растенија Калемење Клипови топла продажба

Freeshipping 500 Компјутери /пакет Нови насловна оркестарот Градинарство ToolsMini Транспарентен Цветни Растенија

DEN 657.12

Достапност
Достапно за нарачка

Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Се користи во процесот на цвеќиња и растенија калемење
Клипот гранка на една фабрика за aother растенијата да им се овозможи расте како еден
Едноставна структура и лесен за користење
Штета за калемење дел на растението
Погоден за 2-4.5 mm садници
Количина : 500 компјутери
Материјал : пластика
Боја : транспарентна
Големина на : 2.00*1.50*1.00 cm

Спецификацијата

Кастрење Алатка Тип:
Кастрат
Примена:
градина постави алатка
Број на Парчиња:
500 компјутери
Број На Модел На:
71317
Пакет:
Други
Тип:
Други Апарати За Домаќинство Дребулии
Големина:
2.00*1.50*1.00cm
Количина:
500 компјутери

Со стоката дадена додека купуваат