• Новак
SherryBerg поправка комплет tuned за полнење за ФОЛКСВАГЕН ГРЕШКА GHIA АВТОБУС SOLEX CARBURETOR ОБНОВА КИТ w/ ИГЛА w/ flot 28/30/34 Pict 3 111198569

SherryBerg поправка комплет tuned за полнење за ФОЛКСВАГЕН ГРЕШКА GHIA АВТОБУС SOLEX CARBURETOR ОБНОВА КИТ

DEN 864.00

Достапност
Достапно за нарачка

Sherry Berg Универзална Хидрати Повторно да се Изгради Комплет за вашиот "ФОЛКСВАГЕН" Solex 28 pict 30 Pict 2 или 3 & 34 Pict 3 или 4 Carburetor. Ќе ги добиете сите, како и во Фотографијата. Ќе имаат дополнителни парче е по го користите, бидејќи ова е Универзална за полнење. Настава хартија вклучени Универзална Обнова Кит w/Игла Вентил, Дихтунзи, O-Прстени & Дијафрагмата(s) за 28 PICT, 30 PICT & 34 PICT-3 Карбураторите. Репродукција следат, како : ГРЕШКА 61-73 ГРЕШКА КОНВЕРТИБИЛНА 61-73 ГРЕШКА СЕДАН 61-73 АВТОБУС 60-71 KARMANN GHIA 61-74 KARMANN GHIA КУПЕ 61-74 KARMANN GHIA КОНВЕРТИБИЛНА 61-74 СУПЕР БУБА 71-73 СУПЕР БУБА КОНВЕРТИБИЛНА 71-73 СУПЕР БУБА СЕДАН 71-73 Т-181 НЕШТО 73-74 WESTFALIA CAMPER 61-71

Спецификацијата

Другиот Дел Број:
30Pict
Материјал Тип:
заптивка
Бренд Име:
SherryBerg
Објектот Ширина:
8cm
Осветленост Дел Број:
34 pict
Објектот Висина:
3cm
Земја/Регион на Производство:
cn
Специјални Функции:
carburetor колекции
Објектот Тежина:
200g
Објектот Должина:
12cm
Поставување на Возило:
ПРЕД
Производителот Дел Број:
28pict
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген

Со стоката дадена додека купуваат