• Новак
слободен испорака на Гориво инјектор поправка колекции за различни бо*ch врвот ВРВОТ се ХРАНАТ MPI инјектор со 20pcs секој компоненти вкупно 180pcs

слободен испорака на Гориво инјектор поправка колекции за различни бо*ch врвот ВРВОТ се ХРАНАТ MPI инјектор

DEN 1151.52

Достапност
Достапно за нарачка


ОПИС :
слободен испорака на Гориво инјектор поправка колекции за различни бо*ch врвот ВРВОТ се ХРАНАТ MPI инјектор со 20pcs секој компоненти вкупно 180pcs
20pcs по компоненти .вкупно 9kind предмети ,180pcs вкупно .
ПАКЕТ :
Ние ги користиме најдобрите пакување за заштеда на товар цел или безбедносни цели .
20pcs по делови во zip-заклучување кеса ,потоа го ставаат во тетрапак
Или во зависност од вашиот пакет.
ИСПОРАКА & ПРЕВОЗОТ :
многу важно : Ние само ќе брод пратката до вашата адреса на вашата нарачка.Pls секогаш бидете сигурни дека вашата адреса и контакт бр.се точни.
Време на испорака : 1-10 дена откако доби на вашата исплата .
прво ние треба да се испрати на парцели да се Изразат е складиште ,а потоа Експрес' склад организира пратката да се испратена до твојата адреса. Така ќе треба да се почека во рок од 2-7 дена по што се става ред ,и тогаш, ние ќе им даде на вашиот следење БР.
.Pls означи вредноста за дестинација царинење кога ќе ја поставите вашата цел на линија. Без вашата забелешка, ние обично се покаже ИНЈЕКТОР за ГОРИВО ДЕЛОВИ или АВТО ДЕЛОВИ и пишување пониска комерцијална вредност и испрати стоката во време,како и стоката ќе бидат Означени како "подарок", или "пример" за лесно царинење.
Ве молиме ги споделите со нас, ако сеуште не може да добиете предмети во рок од 35 дена откако ќе се плати, тогаш можеме да се испита.
ПЛАЌАЊЕ :
Ве молиме бидете сигурни дека за да се потврди цел кога ќе добиете предмети во добра состојба, затоа што кога ќе се постави цел, парите е пренесување во Зачувам, не нашата сметка.Ви благодариме
1. ЗАЧУВАМ
2. СМЕТКА
3.PAYPAL
4. Оценувањето на плаќање.
ЗА ТВОЕ :
Почитувани ,ние сме двете фабриката и трговија co.LTD,spealized во Авто Резервни делови ,добредојдовте на истрага нас за детали.
Ви благодариме за вашето пребарување
НИЕ ASLO ГО ПРОДАДЕ МНОГУ DIFFIRENT ПОПРАВКА КОЛЕКЦИИ

Спецификацијата

is_customized:
YES
Бренд Име:
ayounes
BMW Модел:
525i
525i-Година:
1990,1991
За Возило Брендови/Модел:
BMW
оригиналот на место:
Жеџијанг ,Кина
Пакет:
секој компоненти 20pcs
Тип На Објект:
вбризгување на гориво

Со стоката дадена додека купуваат