• Новак
  • -20 %
СЕТ ОД 6 висок квалитет на млазницата Проток Исти Гориво инјекторите оем 23250-75040 2325075040 за 1995-2001 Такома 2.4 L -.

СЕТ ОД 6 висок квалитет на млазницата Проток Исти Гориво инјекторите оем 23250-75040 2325075040 за 1995-2001

DEN 3667.00
DEN 4584.00

Достапност
Достапно за нарачка


СЕТ ОД 6 висок квалитет на млазницата Проток Исти Гориво инјекторите оем 23250-75040 2325075040 за 1995-2001 Такома 2.4 L
replcement број : 23209-750402320975040
Quarantee 1year !
Тестирани КВАЛИТЕТ 100% и пред да брод !
Квалитетот делови
погодни за : употреба за Тојота Такома 1995-96-97-98-1999 2.4 L ја користите за Тојота Такома 2000 Сојузна Емисии
94000-023#294000-0237294000-033#294000-0334 294000-034#294000-0342294000-0400294000-0402294000-04047294000-041#294000-0412294000-042#294000-0424294000-0501294000-0502294000-0503294000-0532294000-0560 294000-0581 294000-062#294000-0621294000-064#294000-0640294000-0654294000-066#294000-0662294000-0690294000-0750294000-0763 294000-0770 294000-0782 294000-0840 294000-09523480-31021 23480-31020  23480-28013 23480-21020 22380-28013  04221-27011 294009-0260 096360-0760  096710-0062 096710-005204221-27011 294009-0260 294009-0120

Спецификацијата

Материјал Тип:
23250-75040 2325075040
is_customized:
23250-75040 2325075040
Бренд Име:
J&R
Објектот Должина:
23250-75040 2325075040
За Возило Брендови/Модел:
Тојота

Со стоката дадена додека купуваат