• Новак
  • -32 %
23250-46131 23209-46131 За ТОЈОТА 1JE-FSE 1JZ-FSE V6 23250-46131 2325046131 инјектор за гориво

23250-46131 23209-46131 За ТОЈОТА 1JE-FSE 1JZ-FSE V6 23250-46131 2325046131 инјектор за гориво

DEN 2154.00
DEN 3167.52

Достапност
Достапно за нарачка


Апликации :
Ве молиме обрнете внимание на следниве работи. Ако сте од Франција, Шпанија, Чиле, Холандија , кога ќе го купите авто делови како EGR вентил, гориво пумпа, заклучување на вратата, како и нивните материјал има мотор или магнетни, откако ќе се избере aliexpress стандард превозот , ова шпедиција ќе се врати назад оние стоки за нас . па ние ќе ја повторно од КИНА, ВОЗДУХОТ MAIL . Можете да ги пратите овој сметка број во оваа веб-страница : www.17track.net/en/, можете да се јавите во вашата локална скопска за да се добие парцела. Кина воздух mail превозот време ќе биде 30 дена 60 дена.Ве молиме почекајте трпеливо за испорака на стоката, ви благодариме ________________________________________________________________________________________________________

Спецификацијата

Amarok-Година:
2010
Материјал Тип:
23250-46131
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Должина:
23250-46131
Бренд Име:
PABOKAY
Фолксваген Модел:
Amarok
is_customized:
23250-46131
PABOKAY:
23250-46131
Услови:
Remanufactured

Со стоката дадена додека купуваат