• Новак
  • -10 %
Еден Фаза AVR 5KW/5KVA За Kipor Автоматски Регулатор PLY-DAVR-50-ТИ КИ DAVR 50-ТИТЕ

Еден Фаза AVR 5KW/5KVA За Kipor Автоматски Регулатор PLY-DAVR-50-ТИ КИ DAVR 50-ТИТЕ

DEN 1252.00
DEN 1391.52

Достапност
Достапно за нарачка


Еден Фаза AVR 5 KW/5 KVA За Kipor Автоматски Регулатор PLY-DAVR-50-ТИ КИ DAVR 50-ТИТЕ
ПОСЕБНИ ПОДАТОЦИ
Функција : краток-коло функција, во текот тековната заштита, во текот-напон заштита, заштита од преоптоварување, ПИД регулатива.
DAVR-50-тите години за 5 KW Една фаза За Kipor КИ-DAVR-50-ТИТЕ
DAVR-50 S3 за 5 KW три фаза За Kipor КИ-DAVR-50 S3
DAVR-95 S за 8.5/9.5 KW Една фаза За Kipor КИ-DAVR-95 S
DAVR-95 S3 за 8.5/9.5 KW три фаза За Kipor КИ-DAVR-95 S3
DAVR-150s за 15kw Една фаза DAVR-150s3 за 15kw три фаза
AVR КИ-DAVR-50-ТИ СЛИКА
3 . Ние исто така, обезбеди :
ФАБРИКАТА СЛИКА
ПРОИЗВОДИ ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
РОК НА ПЛАЌАЊЕ
Можеме да го прифатиме L/C, D/P, D/A, Alipay, Paypal, Пари Грам, Запад Унија, ТТ и Пари.
ПРАТКАТА РОК
Ако ви треба други пратката, pls извести ме.
ГАРАНЦИЈА
· Гаранција : 365days откако стоката е примена
· За време на гаранција,објекти да уживате во слободен поправки или замена.
· Клиентот е одговорен за товарни и назад и обичај данок.
· Може да се разгледа за да испратите неисправни објект со економичен начин,и ние испрати назад санираат објектите со вашиот нов цел заедно.

Спецификацијата

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
КИ-DAVR-50-ТИТЕ
Место на Потекло:
Fujian, Кина (Копно)
Пакет:
картон
Моторни:
бензински генератор
клучни зборови:
КИ-DAVR-50-ТИТЕ
Фреквенција:
50Hz/60Hz
боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат