• Новак
  • -51 %
Жените долна облека Средината на Пораст Мраз Свила Лесна Гаќи 3pcs/многу Проѕирна долна облека на Жените Бикини Panty за Девојки долна Облека Кратко

Жените долна облека Средината на Пораст Мраз Свила Лесна Гаќи 3pcs/многу Проѕирна долна облека на Жените Бикини

DEN 303.00
DEN 618.24

Достапност
Достапно за нарачка


Големина на Половината Половината(streching) Crotch Висина Укажуваат на тоа Висина Сугерираат Тежина L 58cm 70cm 20.3 cm 150cm~160cm 40kg~52kg XL 62 cm 83cm 21.7 cm 160cm~170cm 53kg~65kg Забелешка : Поради различни мерни методи, производи и стоки постоењето на 1-3cm грешка.Ве молиме изберете внимателно!
ГЛАВНА КАРАКТЕРИСТИКА : Луксузни лесна мраз свила гаќи. Пакет се Вклучени : 2 парчиња по Пакет за повеќе боја избори. Soft & Мазна боречки : 80% Најлон, 20% Spandex,Супер мазна и удобно . Crotch материјал : 100% памук и иста боја со целина, се грижи за вашиот приватен. Дизајн за романтика, удобност и шарм : Носи оваа долна облека кога се прават остварување , ќе се чувствуваат слободни целиот ден.

Спецификацијата

Големина:
L, XL
Тип На Објект:
Гаќи
Пол:
Жените
Материјал:
Најлон,Spandex,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал Состав:
80%Најлон+20%Spandex
Бренд Име:
DULASI
Непристојни Слика:
No
Гаќи Тип:
Кратко
Број На Модел На:
D530-2
Декорација:
Никој
Пораст Тип:
Средината На Пораст
Сексуално Сугестивна:
No
crotch:
100% Памук

Со стоката дадена додека купуваат