• Новак
  • -25 %
2018 Нова Пролет Половина вратот и Јаката Рог Ракав Елегантен Фустан Гроздобер со Долги ракави Темперамент Flounced Мода се Облекуваат

2018 Нова Пролет Половина вратот и Јаката Рог Ракав Елегантен Фустан Гроздобер со Долги ракави Темперамент

DEN 972.00
DEN 1295.04

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
SHAMIZI
Материјал:
Памук,Lycra
Стил:
Повик
Силуета:
Бал
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Половината:
Природни
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Пролет
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат