• Новак
  • -5 %
VISNXGI Летен Фустан 2018 Жените Секојдневен Плажа Кратко Sleeve Фустан од Црна Тантела Комбинација Облекуваат Секси Партија Фустани Vestidos М - XXL

VISNXGI Летен Фустан 2018 Жените Секојдневен Плажа Кратко Sleeve Фустан од Црна Тантела Комбинација Облекуваат

DEN 830.00
DEN 873.60

Достапност
Достапно за нарачка


Пол : Жените Материјал : Памук, Полиестер, Spandex Чипка, Lanon Стил : Случајни Здолниште тип : Обвивка Шаблон тип : Цврсти Ракав должина (cm) : Краток Украс : Чипка Здолниште Должина : Коленото - Должина на Ракав тип : Редовни Половината : Природни Добие модел : O - Вратот Сезона : Летни
Големина На Табелата
Големина(cm)
Биста Половината Хип
Sleeve
Должина
S 84 68 86 23 119
M 89 73 91 23.5 120
L 94 78 96 24 121
XL 99 83 101 24.5 122
Известување
(1)со Оглед на големината се мери со рака,Па тоа ќе имаат 1-2cm разлика,ве Молиме да бидат забележани пред
(2)Различни компјутер прикажува боите различно,Вистинската боја може малку да се разликуваат од сликите.
(3)Ако цел износ е повеќе од Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.

Ако имате било какви прашања , можете да не контактирате во секое време.
Големина На & Гаранција За Квалитет
Секој од нашите производи помина строго упатство за инспекција пред испраќање.
Пет Ѕвездички Повратни Информации Барање
Секој еден од нашите prouct е навистина ниска добивка, ние само се надевам u како тоа
и оставете го Пет ѕвездички на повратни информации за поддршка,ви благодариме .
Превозот
? Кога ќе се примени на ред и Примате платформа за тргување испорака известување, ние ќе ја испорача стоката, како е можно поскоро.
? Ние Брод на Светот,
? Предмети се испраќаат од Кина користење на Кина Пост Воздух Mail, да стигнете до повеќето земји во рок од 20 до 40 дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.
Плаќање
? Ние прифаќаме alipay тука.
? Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T,Western union,Money gram и др
Гаранција и Гаранција
?12 месеци Гаранција. Купи со доверба!
? Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 14 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
? Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителни трошоци.
Други Политики
?Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
? Ние ќе остави ПОЗИТИВНИ ПОВРАТНИ информации по добивањето на плаќање. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
? Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
? П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; moneybooker;Т/T;western union.
? П : дали постои следење на Број за мојот објект?
A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Спецификацијата

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Лето
Половината:
Империја
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Spandex,Чипка
Бренд Име:
VISNXGI
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
S661
Шаблон Тип:
Флорални
Фустани Должина:
Средината На Теле
Стил:
Секси & Клуб
Деколте:
О Деколте
Се облекуваат:
2018 Нова Секси Фустан
Сезоната:
Лето Облечи 2017 Секси Жени Неврзан
жените се облекуваат:
2018 Жените Се Облекуваат За На Плажа
Топла Продажба Фустан:
Топла Продажба Женска Летен Фустан Од Чипка
Декорација:
Крои, патент, перспектива, Шупливи Надвор, печатење, чипка
Партија Црна Чипка Фустани:
Vestidos Партија Црна Чипка Фустани
Нова мода Фустан:
Нова мода чипка секси партија плус големина фустан
стил:
Чисто црна Чипка Фустан
Големина:
M,L,XL,XXL
Боја:
Црна

Со стоката дадена додека купуваат