• Новак
  • -30 %
Пролет и лето нови Европски и Американски моден жените долго дел круг вратот пет-точка ракав чипка фустан AL1127

Пролет и лето нови Европски и Американски моден жените долго дел круг вратот пет-точка ракав чипка фустан AL1127

DEN 1260.00
DEN 1800.00

Достапност
Достапно за нарачка

Референтна Висина големина & . Ве молиме, изберете ја големината според висината и тежината Големина Рамо Градите ширина Половината Колковите Облека долг Ракав Должина cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи cm инчи S 37 14.57 84 33.07 68 26.77 88 34.65 104 40.94 30 11.81 М 38 14.96 88 34.65 72 28.35 92 36.22 105 41.34 31 12.20 L 39 15.35 92 36.22 76 29.92 96 37.80 106 41.73 32 12.60 XL 40 15.75 96 37.80 80 31.50 100 39.37 107 42.13 33 12.99 XXL 41 16.14 100 39.37 84 33.07 104 40.94 108 42.52 34 13.39 одделение : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm & ве Молиме оставете 1-2 cm разлика се должи на рачно мерење.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Колено-Должина
Број На Модел На:
AL1127
Декорација:
Beading
Половината:
Империја
Силуета:
Молив
Материјал:
Полиестер,Памук,Mesh
Стил:
Канцеларијата Дама
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Сезоната:
Есен
Бренд Име:
zeongro
Sleeve Должина(cm):
Половина
Деколте:
О Деколте

Со стоката дадена додека купуваат