• Новак
Види Портокал 2018 Модна ревија Геометриски Лето се Облекуваат Жените Chiffon Слој Фустан Batwing Ракав Плажа Облечи Пистата SO3366

Види Портокал 2018 Модна ревија Геометриски Лето се Облекуваат Жените Chiffon Слој Фустан Batwing Ракав Плажа

DEN 14399.52

Достапност
Достапно за нарачка


Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Стил:
Инди Фолк
Сезоната:
Лето
Бренд Име:
Види Портокал
Декорација:
Копче
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Материјал:
Chiffon
Број На Модел На:
SO3366
Силуета:
Pleated
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Стил:
Batwing Ракав
Половината:
Природни

Со стоката дадена додека купуваат