• Новак
Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Долго Макси Есен И Пролет Гроздобер Ровот Фустани За Жени Boshow Outerwear S-L Газа Крпеница

Бесплатен Превозот 2018 Нова Мода Долго Макси Есен И Пролет Гроздобер Ровот Фустани За Жени Boshow Outerwear

DEN 6672.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. облечен големина S
додаток
Никој
Забележи
1 : светлосни ефекти боја разликата е нормално
2 : Големина грешка+-3cm е нормално
3 : 1inch=2. Овие трошоци се на купувачи одговорност.
На купувачот
Драги Пријатели, добредојдовте на нашата продавница, pls се однесуваат на големината прво кога ќе се купуваат, бидејќи кина големина е различна со Европа големина.
3 : Ако не?т знаете како да направите исплата,pls кликнете на линкот како што е подолу. Ве молиме да забележите дека главната превозот канал е Воздухопловната од Кина Пост. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Pls се однесуваат на формата подолу за да го одбра најсоодветен изразат за вас!
Ако треба да се пренесе брзо, мислам дека DHL, UPS-от , ТНТ и Fed Ex се добри за вас. Купувачот е одговорен за било кој данок и/или должност обвинет од страна на својата земја. ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации . Ние САМО ќе брод купувачот е регистрирана адреса. Услуги на клиентите е нашиот Број 1 цел. Овие трошоци обично се собираат од страна на доставување товар (испорака) или кога ќе ги собереш на објектот нагоре ? не се збуни нив за дополнителни превозот обвиненија. Ако сакате да се намалат трошоците за испорака, и нема потреба од времето за испорака, Можеби ќе можете да го избра Кина пост воздух mail.
Земја
Експрес
Време на испорака
Југоисточна Азија / Европа
EMS
5~8days
Европа
DHL
За 3 дневна
Западна Азија/ Блискиот Исток
За 2days
Европа / Америка
Југоисточна Азија / Канада
Fed Ex
2~4days
Кореја / Сингапур
СФ
2-3 дневна
Америка / Јапонија
UPS-от
2-3 дневна
Европа
ТНТ
2-5days
Може да се испраќаат до 221 земја
Кина пост воздух mail
7-30days. Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел. Ние сакаме да знаеме за вашите сугестии и мислења за нашите производи и услуги со вашиот повратните информации. Ние НЕ би можеле да бидат одговорни за каква било одложување на оваа две причини. Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса се совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.html
Превозот и предавање
Freeshipping од кина пост.
Ви благодарам многу за вашето внимание, Ова морам да ви кажам дека овој објект ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail .
Наплата
Размена Само
1.
Повратни информации
Ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации.ова е меѓународен пратката која зависи од локалните поштенски услуги' ефикасност, затоа што не може да се обезбеди точно време на испорака. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми. Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Затоа што тоа ќе потрае 7-20days од Кина Царинските на вашиот Царинската, и тоа може да потрае некое време за обработка, во Пост канцеларии и Обичаи.54 см
Големина на рамо
Половината Биста
Lenth
cm
cm cm
cm S 36 74 86 129
М 37
78 90
129
L 38
82 94
129
големина информации
Забелешка : следните информации за повикување само .) или Царински Преглед.
Царинските Давачки и Даноци
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Исто така, ако не постои големина информации во производите' опис, pls контактирајте со нас, ние ќе го препорачуваме најдобрите големина за вас. Ако треба да го промените вашиот превозот адреса, ве молиме промени ПРЕД да се плати.
Ви благодариме за доаѓање нашата продавница!
Ви благодариме повторно !. Откако ќе се плати, ние НЕМА да ги прифати за да го промените превозот адреса.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Фустани Должина:
Глуждот Должина
Бренд Име:
TIYIHAILEY
Стил:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Памук,Синтетички Кожа
Силуета:
Одговара и Одблесокот
Број На Модел На:
Y71300019
Шаблон Тип:
Цврста
Деколте:
Петар пан Јака
Сезоната:
Есен
Половината:
Природни
Декорација:
Sashes
sleeve тип:
Редовни
Дебелина:
Редовни
облека дизајнерски детали:
кавга, алкохол, газа
Јака Тип:
Плоштад Јака
Шема:
Полна Боја
жените пред лета:
Еден Гради
Моделирање на облека:
Тенок
Стил:
Моден
Облека Должина:
Долго, X-Долго

Со стоката дадена додека купуваат