• Новак
  • -19 %
2018 Мода S-XL Секси Жени Дами Тенок Bodycon Завој Секојдневен Гроздобер Слатка Фустани Пролет Лето Есен Сина Мин Фустан A20

2018 Мода S-XL Секси Жени Дами Тенок Bodycon Завој Секојдневен Гроздобер Слатка Фустани Пролет Лето Есен Сина

DEN 652.00
DEN 805.44

Достапност
Достапно за нарачка

Секси Жените Дами Тенок Bodycon Завој Партија Фустани
Карактеристики :
1 .Тоа е направен од високо квалитетни материјали,трајни enought за вашата дневна носење
2.Одлична за забава,Дневна,Плажа,јас сум сигурен дека ќе ви се допадне!
3. Моден секси мода се облекуваат, мистериозна фигура на носителите е
4.Овој фустан го прави повеќе секси и шармантна
Информација за производот :
Сезона : Летни,Пролет
Пол : Жените
Повод : Случајни,Партија
Материјал : Полиестер
Шаблон Тип : НИКОЈ
Стил : Неврзан
Должина на ракав : Три Квартал
Јака : V деколте
Фустан должина : Мини
Одговара : Одговара на сличен легален начин да големината на Она што ќе добиете за : 1*Жените се облекуваат
Големина на Табелата(Единица : cm/инчен) Големина : S Биста : 86cm/33.9" Должина : 80см/31.5" Големина : M Биста : 92cm/35.4" Должина : 82cm/32.3" Големина : L Биста : 98cm/37.0" Должина : 84cm/33.1" Големина : XL Биста : 104cm/38.6" Должина : 86cm/33.9"

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Број На Модел На:
LT-01102
Бренд Име:
Lisingtool
Декорација:
Никој
Силуета:
Бал
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик Гроздобер Слатка
Шаблон Тип:
Цврста
Големина:
S M X XL
Облека Должина:
Над Коленото, Мин.

Со стоката дадена додека купуваат