• Новак
  • -18 %
КЕНДИС ЕЛСА жена фустан дигитално печатење трговија на големо стрип диносаурус pleated skd1131

КЕНДИС ЕЛСА жена фустан дигитално печатење трговија на големо стрип диносаурус pleated skd1131

DEN 787.00
DEN 960.00

Достапност
Достапно за нарачка


Големина mearsured од страна на самите себе,понекогаш има некои грешки,но секогаш во рамките на 3cm.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Обично ние го избере кина пост воздух mail ( 10-50 дена за превозот време ). Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Сите Стоки користите испрати EMS / UPS / КИНА ПОСТ / ЕВРА ПРЕВОЗНИКОТ.
Ние нудиме бесплатен превозот за повеќето предмети.
ПРОЗОРЦИ 3 работни денови околу.
EMS 5-8 работни денови околу.
ЕВРА ПРЕВОЗНИКОТ 5-8 работни денови околу.
КИНА ПОСТ ВОЗДУХ 10-50 работни денови околу.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки поради разликата во царината расчистување пати во поединечни земји, кои многу влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни такси можеби собрани во времето на испорака. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од денот на нашите приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Работното време :
9 : 00 часот наутро до 22 : 00 часот (GMT +8) од понеделник до петок.
9 : 00 часот по полноќ до 18 : 00 часот. (GMT +8) на саботата.
Заводот е затворен во недела и државни празници (Кина PRC), ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празниците.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Пол:
Жените
Бренд Име:
кендис елса
Стил:
Повик
Сезоната:
Лето
Материјал:
Полиестер,Spandex
Број На Модел На:
ln-skd1131
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Pleated
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Шаблон Тип:
Печати
Половината:
Природни

Со стоката дадена додека купуваат