• Новак
Моден Нова секси ниско-намалување на V деколте, racerback тенок хип paillette декорација Вечер Партија Мини Фустани Sequins Paillette Клуб Фустан

Моден Нова секси ниско-намалување на V деколте, racerback тенок хип paillette декорација Вечер Партија Мини

DEN 418.56

Достапност
Достапно за нарачка

Биста 65-90 см; половината 65-90 см ;s houlder ширина од 39 cm; должина 75 см (затоа што секој начин на мерење на различни големина грешка од плус или минус 3 см)
Пратката 1.Сите предмети ќе се организира превозот во рок од 1-3 дена по приемот расчисти исплата . 2.Ве молиме проверете ја вашата детална адреса и контакт број внимателно пред да ја поднесете вашата цел.
3.Ние обично нудат кина пост воздух mail,epacket 4.Објектот превозот следење на број ќе биде информиран за вас. Ве молиме да контактирате со локалните пост по вашата добиете на следење на број. Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух Mail, epacket и за 7-35 работни дена можете да ги примите објект. Ве молиме контактирајте со нас, прво ако не го примите објект за повеќе од 50 дена. Политика на враќање Враќање или размена во рок од 30 дена од доставената датум.
Барање :
1. Објектите што сте ги примиле во рок од 30 дена од доставената датум.
2. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.
3. Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот.
Ако не се задоволувачки за производ добиен од нас, ве молиме контактирајте го нашиот услуги на клиентите што е можно побрзо. Ни ги испратите на следење на број кога ќе се врати вашите објекти, ние ќе рефундирање или замена кога ќе го добие вашиот пакет.
Доколку ставката што сте ја добиле не е точно точно во нашиот веб-сајт најавен и не ви одговара, тогаш можете да го размена на правото големина на Една големина ставка не е одговара за сите. Повратни информации
Ние сме толку горди на примање многу повеќе postive повратните информации од нашите клиенти. Вашето задоволство е многу важна за нас. Ако не сте задоволни со нашата објект или имате било какви загриженост по добивањето тоа, ве МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС ЗА РЕШЕНИЕ . Ние гарантираме вашето 100% задоволство.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку Trade Manager порака или E-mail порака, ние ќе ви одговори во рок од 48 часа. Ние и ветуваме дека ние секогаш ги реши сите проблеми за вас. Вашиот Satisfication е нашата цел. Ви благодариме!

Спецификацијата

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Декорација:
Sequined
Силуета:
Обвивка
Материјал:
Mesh,Памук
Sleeve Стил:
Резервоар
Бренд Име:
REGRTEDARLING
Број На Модел На:
Секс
Половината:
Природни
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Стил:
Повик
Пол:
Жените
Фустани Должина:
Мини
Комбинација форма:
Посебна
облека дизајнерски детали:
shirring, крпеница
Стил:
шпагети рака, шпагети рака
Боја Стил:
Природна Боја
Ткаенина Тип:
плетење

Со стоката дадена додека купуваат