• Новак
  • -33 %
Jocoo Jolee Секси Длабок V Деколте, Облека за Жени Цвет Везови Шпагети Рака Партија Фустан со Висок Појас Летен Фустан 2018 Нови

Jocoo Jolee Секси Длабок V Деколте, Облека за Жени Цвет Везови Шпагети Рака Партија Фустан со Висок Појас Летен

DEN 453.00
DEN 676.32

Достапност
Достапно за нарачка


Азија Големина S M L XL XXL НАС/CA Големина 2/4 6/8 10/12 14/16 14/16 велика БРИТАНИЈА Големина 6/8 10/12 14/16 18/20 18/20 ЕУ големина 32/34 36/38 40/42 42/44 42/44 CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен Биста 88 34.65 94 37.01 100 39.37 106 41.73 112 44.09 Должина 80.5 31.69 82 32.28 83.5 32.87 85 33.46 86.5 34.06

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Бренд Име:
Jocoo Jolee
Половината:
Империја
Стил:
Бохемски
Материјал:
Полиестер,Памук
Силуета:
Директно
Број На Модел На:
DR066
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Сезоната:
Лето
Деколте:
V Деколте
Декорација:
Вез

Со стоката дадена додека купуваат