• Новак
  • -30 %
Missord 2018 Секси О Вратот Долг Ракав Шема Сјајот Жените Тенок Макси Елегантен Фустан FT8581-1

Missord 2018 Секси О Вратот Долг Ракав Шема Сјајот Жените Тенок Макси Елегантен Фустан FT8581-1

DEN 2016.00
DEN 2879.52

Достапност
Достапно за нарачка


Прирачник за мерење. 3 CM грешка рок. Тоа е нормално. XS : Биста : 82 Половината : 64 Колковите : 84 S : Биста : 86 Половината : 68 Колковите : 88 M : Биста : 90 Половината : 72 Колковите : 92 L : Биста : 94 Половината : 76 Колковите : 96
1.Мојот купување заштита времето ќе биде завршена,она што можам да направам?
ако вашата нарачка заштита времето истекува,ве молиме оставете порака.ние може да ви помогне да се прошири ,да се заштити вашата нарачка . 2.Како да ги пратите пратката и знаат каде е тоа сега?
можете да ги копирате вашите следење на број се стави во овој линк за да track : www.17track.net/en 3.Мојата цел како да избегне да плати царина. бесплатен превозот ние обично се прогласи за 6-8вредност за да се избегне царина.но, понекогаш, бидејќи различни политики во различни земји,тоа треба да се плати од страна на купувачот.И да ги изразат испорака ,треба да оставите порака да ни каже колку вредност се изјасни во фактура кога ставање ред. 1.Како да знам која големина да нарачате? ако не знаат која големина одговара на себе,ве молиме контактирајте со нас.раскажете ни ја вашата биста половината и колковите информации можеме да совети големина за вас 2.Дали вие не падне на превозот и трговија на големо? Да,капка цел само да се стави во вашите клиенти адреса кога ставање на ред и имајте на ум ова е капка цел,ние може да го следат тоа, и воопшто не ја напушти која и за нашиот бренд информации во колет.Трговија на големо ,ќе им понуди попуст и бесплатна изразат испорака . 3.може да ти испрати ми ја објект слики без лого? Се разбира, Ние може да ви испрати на објектот слики без лого, ако сакате.можете да контактирате со нас.

Спецификацијата

Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
МИС ORD
Силуета:
Обвивка
Сезоната:
Лето
Број На Модел На:
FT8581-1
Стил:
Секси & Клуб
Фустани Должина:
Кат Должина
Декорација:
Никој
Деколте:
О Деколте
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Полиестер

Со стоката дадена додека купуваат