• Новак
  • -30 %
Џемпер Облека На Жените Долга Зима, Есен 2017 Turtleneck Кавга Плетени Комбинација Бела Сива Пистата Секси Домот Долги Зимски Облечи

Џемпер Облека На Жените Долга Зима, Есен 2017 Turtleneck Кавга Плетени Комбинација Бела Сива Пистата Секси

DEN 1354.00
DEN 1934.40

Достапност
Достапно за нарачка

Зима облекуваат,Жените се облекуваат,Џемпер долга зима облекуваат,Плетење tricot есен зима облекуваат,да Падне turtleneck џемпер облека,Возбудува ретро домот зима облекуваат,Pullover џемпер канцеларија фустан,Елегантни долги ракави зимски облечи,Задебелување grays бели жени фустани,2017 модни дами зимски облечи
ГОЛЕМИНА (CM)
НИ ГОЛЕМИНА
Должина ( см )
Биста ( см )
Рамо ( см )
S
98
78
35
М
99
82
36
L
100
86
37
Забелешки :
1. Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина. Не го одберете директно во зависност од вашите навики.
2. Големината може да има 2-3cm се разликува поради прирачник за мерење. Ве молиме имајте во предвид кога ќе се измери .

Спецификацијата

Големина:
S, M, L
Бренд Име:
amuybeen
Материјал:
Полиестер,плетење Памук
Стил:
Повик
Силуета:
Молив
Шаблон Тип:
Крпеница
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Возбудува
Фустани Должина:
Колено-Должина
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Половината:
Природни
Деколте:
Turtleneck
Сезоната:
Зима
Број На Модел На:
Зима облекуваат SW02
Пол:
Жените
функција 1:
зимски облечи
функцијата 2:
жените се облекуваат
Функција 3:
Џемпер долги зимски облечи
Функцијата 4:
Плетење tricot есен зима облекуваат
Функцијата 5:
Падот turtleneck џемпер облека
Функција 6:
Возбудува ретро домот зимски облечи
Функцијата 7:
Pullover џемпер канцеларија фустан
функцијата 8:
Елегантни долги ракави зимски облечи
функција 9:
Задебелување grays бели жени фустани
функцијата 10:
2017 модни дами зимски облечи

Со стоката дадена додека купуваат