• Новак
  • -15 %
FOLOBE Гроздобер Есен Темно Зелена Чипка Ракави Backless Midi Sash Чипка Жените Девојка се Облекуваат Формално Партија Фустани Облечи

FOLOBE Гроздобер Есен Темно Зелена Чипка Ракави Backless Midi Sash Чипка Жените Девојка се Облекуваат Формално

DEN 1795.00
DEN 2111.52

Достапност
Достапно за нарачка


FOLOBE Гроздобер Есен Темно Зелена Чипка Ракави Backless Midi Sash Чипка Жените Девојка се Облекуваат Формално Партија Фустани Облечи
Нашите големини се различни од локалните големина,ве молиме проверете ја големината внимателно
S Биста 80 Половината 63
М Биста 83 Половината 67
L Биста 87 Половината 70
XL Биста 90 Половината 74
XXL Биста 97 Половината 80
Како да се Измери
Политика за испорака
Ние продавница преку Кина Пост Воздух Mail(имаат патеката број)превозот оваа точка на Светот.Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака.
Корисниците ќе бидат одговорни за обезбедување на нас со точно превозот информации во текот на исходот.Ве молиме двојно проверете пред финализирање на checkout процес.Ние и нашите превозот компанијата не ќе ги покрие загубени пакети поради неточни адреса на информациите обезбедени од страна на клиентите.
Бидете сигурни дека вашата Адреса за е точно.Телефонски број се препорачува за повеќе точна испорака.
Ние не сме одговорни за погрешни или undeliverable адреса.
Воздухот Пошта ќе земе 25 до 30 работни дена за испорака.Предмети ќе потрае подолго време за да се дојде поради царинење период.
Ако ви треба итно,ние ќе го користиме експрес испорака како што курирската служба DHL/UPS-от(Брз Брод неделно време Пристигнат)да ја испорача предметот на вас,но вие треба да изберете овие превозот пат кога ќе го купите овој објект.
Со повеќе прашања или други информации, ве Молиме контактирајте со нас на прво место.
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање.
Плаќање политика
Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции. Оваа услуга се осигурува дека плаќањето е објавен на добавувачот само откако ќе се потврди задоволително потврда на вашата нарачка.Можете исто така да платите преку други начини на кои може да бидат прифатени на Aliexpress.
Политика на враќање
Се враќа прифатени во рок од 30 Дена(од купувачот примените објектот)
Наплата дадени како враќање на Пари или Размена
Се врати превозот платени од страна на Купувачот
Дополнителни политика на враќање детали : фустан мора да биде не се користи,не се валкани,не мириса.
Повратни информации политика
Повратни информации е важно за мене и тебе, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги,ве молиме Пост добар фидбек за мене,Ние, исто така, ќе го направи тоа за вас,ако сте незадоволни со нашите предмети, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш,ве молиме контактирајте со нас, прво, Без разлика што и да се случи , Ние сметаме дека може да се најде најдобар начин да го реши проблемот .Ако не, Пост Негативни повратни информации Не е доцна. Ви благодариме за вашето разбирање.
Ние гледаме напред за вашите коментари и повратни информации.
Ние навистина се молам господ да ја благослови вашето семејство имаат добра среќа.
Cheers
Добредојдовте вас и за вашето семејство и пријатели на нашата продавница повторно.
Се надеваме дека нашите фустан би можеле да се донесе среќен за вас и вашето семејство.Со среќа!!!

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Бренд Име:
FOLOBE
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
Сезоната:
Пролет
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Гроздобер
Декорација:
Beading
Број На Модел На:
z13
Половината:
Природни
Sleeve Стил:
Редовни
Материјал:
Чипка,Полиестер
Шаблон Тип:
Чипка
Големина:
S-2XL
боја:
Темно Зелена
Обработка на време:
3 работни дена
Превозот начин:
ДПД или epacket
разубавувањето:
Чипка
Стил:
Моден

Со стоката дадена додека купуваат