• Новак
  • -24 %
Жените Секси Повик Лето Мини Фустан Партија Bodycon Ракави Дами Женска Солидна Секси Дупка Фустани Без Ракави Sundress

Жените Секси Повик Лето Мини Фустан Партија Bodycon Ракави Дами Женска Солидна Секси Дупка Фустани Без Ракави

DEN 273.00
DEN 358.56

Достапност
Достапно за нарачка


Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели. Состојба : 100% Сосема Нов и висок квалитет на Посебен дизајн и уникатна структура, популарни точка . Ќе биде повеќе шармантна и привлечна со тоа. Тоа е добар подарок за вашиот љубовник, семејство, пријатели и соработници. Материјал : Полиестер Боја : Црвено Вино
Пакет се вклучени : 1x мода се Облекуваат
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Преглед :
ГОЛЕМИНА БИСТА ПОЛОВИНАТА ДОЛЖИНА S 80 64 92 М 84 68 93 L 88 72 94 XL 92 76 95

Спецификацијата

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Жените Обичните Секси Мини Фустан
Материјал:
Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Никој
Силуета:
Обвивка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Империја
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Пол:
Жените

Со стоката дадена додека купуваат